baner

Kontakt

Beauty In Sp. z o.o.

beautyin
NIP: 726-00-33-129
REGON: 470587892
KRS:0000197859
Kapitał zakładowy 50000zł

Adres
Pomorska 41, 90-203 Łódź
Tel. (42) 639-98-99
Fax (42) 639-98-89
Tel. kom. +48 696 028 118
apilus@apilus.pl

Dział Handlowy
Tel. (42) 639-98-99 wew. 1, 2, 3
ewa@apilus.pl

Sekretariat
Tel. (42) 639-98-99 wew. 8
aneta@apilus.pl

Dział szkoleń Apilus
Magdalena Nagajek
tel. (42) 639 98 99 wew. 7
kom. 516 025 722
magda@beautyin.pl

Brand Manager
Marcin Felakowski
marcin.felakowski@beautyin.pl

 

Oddział w Warszawie

beautyin cosmetics pro
02-727 Warszawa, ul. Wernyhory 11
+48 600-574-737
022 401 04 48
e-mail: warszawa@apilus.pl

Oddział w Krakowie

beautyin cosmetics pro
30-114 Kraków, ul. Kościuszki 50
tel. 012 427 22 44
e-mail: krakow@apilus.pl

Przedstawiciele handlowi

Anna Kulczykowska
woj. mazowieckie, woj. lubelskie, woj. podlaskie, woj. łódzkie
anna.k@beautyin.pl
tel. kom.: 696 020 532

Ewa Ogiegło
woj. małopolskie, woj. śląskie, woj. świętokrzyskie, woj. podkarpackie
ewa.ogieglo@beautyin.pl
tel. kom.: 600 591 916

Edyta Grębla
woj. pomorskie, woj. warmińsko-mazurskie, woj. zachodniopomorskie, woj.kujawsko-pomorskie
edyta.grebla@beautyin.pl
tel. kom.: 660 541 910

Natalia Konowalska
woj. zachodniopomorskie, woj. wielkopolskie, woj. lubuskie
natalia.konowalska@beautyin.pl
tel. kom.: 608 576 440

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone * są obowiązkowe