baner

Kontakt

Beauty In Sp. z o.o.

beautyin
NIP: 726-00-33-129
REGON: 470587892
KRS:0000197859
Kapitał zakładowy 50000zł

Adres
Pomorska 41, 90-203 Łódź
Tel. (42) 639-98-99
Fax (42) 639-98-89
Tel. kom. +48 696 028 118
apilus@apilus.pl

Dział Handlowy
Tel. (42) 639-98-99 wew. 1, 2, 3
ewa@apilus.pl

Sekretariat
Tel. (42) 639-98-99 wew. 8
aneta@apilus.pl

Dział szkoleń Apilus
Magdalena Nagajek
tel. (42) 639 98 99 wew. 7
kom. 516 025 722
magda@beautyin.pl

Brand Manager
Marcin Felakowski
marcin.felakowski@beautyin.pl

 

Oddział w Warszawie

beautyin cosmetics pro
02-727 Warszawa, ul. Wernyhory 11
+48 600-574-737
022 401 04 48
e-mail: warszawa@apilus.pl

Oddział w Krakowie

beautyin cosmetics pro
30-114 Kraków, ul. Kościuszki 50
tel. 012 427 22 44
e-mail: krakow@apilus.pl

Przedstawiciele handlowi

Anna Kulczykowska
woj. mazowieckie, lubelskie
anna.k@beautyin.pl
tel. kom.: 696 020 825

Kamila Demska
woj. dolnoślaskie, opolskie
kamila@beautyin.pl
kom. 660 541 259

Beata Biziuk
woj. pomorskie, zachodnio-pomorskie (Kołobrzeg, Koszalin), warmińsko-mazurskie
beata.biziuk@beautyin.pl
tel. 660 541 910

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone * są obowiązkowe